Ciągle widzę nierówny START..

By | 15:00:00 Zostaw komentarz
Drogi J.

jazda na rowerze - Pyskowice

    Świat się zachwyca ludźmi, którzy przejechali tysiąc kilometrów na rowerze.. Nikt się nie zastanawia, że ten rower na którym jechał jest wart ponad dziesięć tysięcy złoty… Taki rower praktycznie sam jechał, bo był tak niesamowicie skonstruowany, że człowiek się tak szybko nie męczył.. Nikt nie zauważy starca przejeżdżającego składakiem trzy razy krótszą trasę.. No bo co to za wyzwanie przejechać trzysta kilometrów? Różnica jest kolosalna ale dla większości niezauważalna.
Jadąc składakiem można sobie płuca wypluć, bo nie ma w nim ułatwień. A taki rower-sam-jeżdżący to i tak się bardziej wyróżni, bo ładny i rzucający się w oczy..

Fotografuje miasto - Pyskowice

    Ktoś się zachwyci zdjęciem, a oglądając inne powie: amatorszczyzna..
Nie zwróci uwagi na to, jakim sprzętem było wykonane te zdjęcie. Co z tego, że ktoś wykorzysta minimum możliwości aparatu za 20 tysięcy? Co z tego, że ktoś zrobi amatorskie zdjęcie na aparacie wartym 600zł wykorzystując wiedzę i możliwości sprzętu na sto procent?
Liczy się efekt.

kobieta-sie-modli

    BARDZOreligijna kobieta pochwali się, że była na mszy, nowennie i różańcu.. A ty dziecino co zrobiłaś? Udało ci się spóźnić na różaniec i jedynie dziesiątkę odmówić? Ja to mam osiągnięcia. Ty? Ty lepiej zamilknij..
    Co z tego, że kobiecina jest na emeryturze i ma mnóstwo wolnego czasu.. Przecież ta co się spóźniła, bo w pracy siedziała to jest gorsza.. Bo ma mniejsze statystki odprawionych ‘rytuałów religijnych’.


Liczy się efekt?
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: